Beschrijving

Boektitel A History of British Birds. Lot met 24 platen, geïllustreerd door F.O. Morris, Alexander Lydon en Benjamin Fawcett.



24 met de hand gekleurde houtsneden uit Een Geschiedenis van Britse Vogels door de dominee FO. Morris, gegraveerd door Alexander Lydon en gedrukt door Benjamin Fawcett. Uitgegeven in 1891 door John C. Nimmo.

Velvet scoter
Scoter
Canada Goose
Trost
Smew
Alpine swift
Redbreast
Groene aalscholver
Pintail
Grote mus
blauwe mus
Moerasmees
Grey phalarope
Surf scoter
Witte kwikstaart
Gannet
Stonechat
Cranf
Numidiërs kraan
Wigeon
Kortvoetgrasmus
Egyptisch nachtzwaluw
Virginian partridge
Barbary patrijs


Gedrukt op dik papier, achterzijde onbedrukt. Enkele zeer lichte vlekken op het papier, verder zijn de gravures in een mooie, heldere staat, met hedendaagse handkleuring.
Bladmaat: 25 x 17 cm
Verzending is ondertekend bij ontvangst en verzekerd.
Bekijk de foto's voor een beter beeld van de details en de staat.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    5x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 29 nov '25
    Advertentienummer: a1520559413