Beschrijving

Tweekwartalige geïllustreerde uitgave van Le Tour du Monde: Nouveau Journal des Voyages door Édouard Charton, in het Frans als oorspronkelijke taal, uitgegeven door L. Hachette et Cie in 1866, gebonden in demileer met 868 pagina’s, afmetingen 31 cm bij 23 cm, met talrijke gravures en kaarten en in goede staat.



Een fraaie verzameling van deze werken, uitgegeven onder leiding van de heer Édouard Charton en geïllustreerd door onze meest gevierde kunstenaars, in 1866.

Het betreft een werk dat de reizen en ontdekkingen beschrijft van diverse ontdekkingsreizigers, reizigers, wetenschappers, kunstenaars, enzovoort, over de hele wereld.

Talrijke reisverhalen en verkenningen, prachtige gravures gebaseerd op foto's.

Inhoud

- Siena door Dr. Costantini,
- Zuidelijk Afrika, de eerste reizen van Dr. Livingstone,
- Reis naar de vulkaan van Midden-Frankrijk door de heer Ferdinand de Lanoye,
- De Zambezi en zijn zijrivieren door David en Charles Livingston,
- Van Parijs naar Boekarest: geografische lezingen door de heer Lancelot,
- Veertien maanden gevangenschap bij de Turkomanen door de heer Henri de Couliboeuf de Blocqueville,
- Een reis naar Frans-Guyana door de heer Frédéric Bouyer,
- Sicilië en de uitbarsting van de Etna in 1865 door de heer Elisée Reclus,

- Japan, door de heer Humbert,
- Reis van de Stille Oceaan naar de Atlantische Oceaan, via Zuid-Amerika door de heer Paul Marcoy,
- Reis naar Oost-Soedan, door de heer Trémeaux,
- Verkenning van Hoog-Azië door de gebroeders Schlagintweit.
- Reis van de Atlantische Oceaan naar de Stille Oceaan, door Viscount Milton en Doctor Cheadle,
- Reis naar Spanje door de heren Gustave Doré en Ch. Davillier -

Edouard Charton - Le tour du monde : Nouveau journal des voyages - 1866 - Tomes I et II -
434+434 pp

Goede staat van de bindingen, boeken in hun halve leren band, gebruikssporen, gladde versierde ruggen, titels, data en toms goudgeel.

Goede binnenstaat, enkele bruiningen en kleine vochtplekken, versierd met talrijke gravures en kaarten, gemarmerde schutbladen, teksten in twee kolommen.

Leveringsservice binnen enkele dagen verzekerd.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    3x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 12 dec '25
    Advertentienummer: a1520870732