18 De Eeuwse Engelse Messing Kandelaar Brass Candle 21 cm€ 45,00
Kunst- en Antiekveiling 2002 dl 27 Jaaroverzicht met Prijzen
€ 15,00
Thuisbezorgd via PostNL voor € 6,95
270sinds 23 mei. '24, 11:25
Kunst- en Antiekveiling 2002 deel 27 Jaaroverzicht met Prijzen.
Meer dan 300 pagina's met foto's omschrijving en veilingopbrengsten.
Ongeveer 35 x 25 x 2,5 cm
Zeer rijk geillustreerd.
2001 en 2003 ook te koop.
Foto 88-95
Kijk ook eens bij onze andere advertenties.
Verzenden geen probleem !
Combinatie pakketten mogelijk tot 10 kilo € 7,25
Of ophalen op afspraak in Haarlem.
Ongeveer 35 x 25 x 2,5 cm
Zeer rijk geillustreerd.
2001 en 2003 ook te koop.
Foto 88-95
Verzenden geen probleem !
Advertentienummer: m2118114367
oude boeken in Boeken en BijbelsAntiek en KunstKlassiek in Antiek en Kunstrembrandt bijbel in Boeken en BijbelsPorselein in Antiek en Kunstwillem haenraets prijzenbilz natuurgeneeswijze in Boeken en Bijbelsstoelklok in Antiek en KunstModern in Antiek en Kunstwajangpoppen in Antiek en Kunst1884 in Boeken en Bijbelsdelfts blauw in Antiek en Kunstzilver in Antiek en Kunstmakkumer aardewerk in Antiek en Kunstantiek speelgoed in Antiek en Kunstcher kledinginvacare scootmobielnemef contraveer - 7mmkapitein in Watersport en Botensimplex klok