Oude Duits Leporello jaren 30 --- Zeer fraai Chromo's

482sinds 26 jun. '25, 12:57
Bieden
Ophalen of Verzenden
Afhaalpunt voor € 4,95 of thuis voor € 5,95
Thuisbezorgd via PostNL vanaf € 6,95
Deel via
of

Beschrijving

Titel: Bunte Bilder Prentenboek Images en couleurs
Jaar van uitgifte: Onbekend
Uitgever: Onbekend

Staat van het boek is goed tot zeer goed

Een leporello, ook wel bekend als een harmonicaboekje, is een drukwerk dat in een zigzag- of harmonica-vouw is gevouwen. Het kan variëren van enkele tot tientallen vouwen, waardoor het een compact en toch ruimtelijk ontwerp heeft.

Dit is een meertalig kinderboek, mogelijk uit de jaren 30  of 40  met afbeeldingen en de bijbehorende benamingen in het Duits, Frans en Nederlands. Het boek behandelt diverse onderwerpen zoals dieren, planten, alledaagse voorwerpen en huizen, wat het educatief en interactief maakt voor jonge lezers die meerdere talen leren. De illustraties hebben een klassieke, retro-uitstraling.

Gelegen aan het sfeervolle kanaal in Alkmaar, is Verzamelaarskabinet dé plek voor liefhebbers van unieke vondsten. De winkel biedt een zorgvuldig samengestelde collectie van diverse boeken, zeldzame vinylplaten en bijzondere posters, perfect voor elke verzamelaar of iedereen die op zoek is naar een origineel cadeau.

Kinderboek, Prentenboek, Meertalig, Educatief, Vintage, Illustraties, Bunte Bilder, Retro, Leren, Dieren, pop up boek, Leoporello
Advertentienummer: m2283001689