Vintage Deurklink (8) - Fraai klassiek Deurbeslag - Premar -€ 60,00
Mangani - Vaas - Brons, Porselein - Art Nouveau vaas
10sinds 4 jul. '25, 13:16
€ 1,00
Beschrijving
Prachtvolle Jugendstil-vaas van Mangani, de stijl kenmerkt zich door vloeiende lijnen, bloemmotieven en de voorstelling van natuurlijke vormen, zoals hier door de vrouwelijke figuur, planten en bloemen, op een bronzen voetstuk verguld met vuur. 26x25x18.5cm, de vaas is prachtig en verkeert in uitstekende staat.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1515600683
Populaire zoektermen
uranium glasglas in lood raamhangermurano glasleerdam glaskristal*glas in lood raamhangerannagroen glasmurano vaascopier vaasglas in lood vogelsgalle vaasAntiek | Glas en Kristalkristal karafglas in lood raamdecoratiemarantz sr8012 in Versterkers en Receiversoprijwagen apeldoorn in Bestelauto'sopel astra stoelverwarming in Opeloude poezie album in Curiosa en Brocantelidl paard in Supermarktactiesyonex carbonex in Badmintongarmin navigatie mercedes in Navigatiesoftwarehouse doctor in Woonaccessoires | Kandelaars en Kaarsenajax 94 95 in Sportboekenblue blood in Spijkerbroeken en Jeans