Stefania Ormas - Opuntia ficus indaca€ 100,00
Beschrijving
Set van 5 terrines, Franse en Portugese fabricage.
- 4 in de vorm van een eend, allemaal gemerkt Caugant, waaronder een eend met een gouden snavel uit de jaren 60.
Deze maat is ongeveer 16 cm hoog x 17 x 10,5.
De sokkel van de kleinste is 13 x 8,5 cm.
de andere 13 van hoog X 17,5 X 10,5
- 1 zeer reliëfrijk eendenbeeldje gestempeld Géo Paris en Portugal, ongeveer 15 cm hoog bij 16 x 11,5 cm.
Verwijs naar de foto's. De aangegeven afmetingen zijn genomen op basis van de bovenkant van de sokkel.
En uitstekende algemene staat, op enkele kleine chips op de kalkoen en een van de eenden na, die nauwelijks zichtbaar zijn. Ik heb ze op foto's gezet.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te bieden...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Advertentienummer: a151738003730sinds 3 sep. '25, 14:09
Populaire zoektermen
uranium glasglas in lood raamhangermurano glasleerdam glaskristal*glas in lood raamhangerannagroen glasglas in lood vogelsAntiek | Glas en Kristalkristal karafglas in lood raamdecoratiecopier glasantiek glaswerkwalther glaseasy swim in Kinderkleding | Kinder-zwemkledingdoorlopers in Denksport en Puzzelscatering spullen in Keuken | Keukenbenodigdhedendraaistoel ikea tirup in Fauteuilsvijver overkapping in Vissen | Vijvervissenauping wit in Slaapkamer | Beddentafelblad caravan camper in Caravan accessoiresbatavus cayuca herenfiets in Fietsen | Heren | Herenfietsenblikken olie in Automerken, Motoren en Formule 1lois jeans 28 in Spijkerbroeken en Jeans