Beschrijving

Paar Art Deco vazen van ivoorkleurige craquelé faience met reliëf vogels, circa 1930, identiek in vorm en decor, in goede staat met lichte ouderdomssporen.



Paar Art Deco vazen van gecraqueleerd aardewerk met reliëfdecoratie van vogels - in de stijl van Charles Catteau, circa 1850.
1930.
Elegant paar Art Deco vazen in ivoorkleurig gecraqueleerd aardewerk, versierd met gestileerde vogels in reliëf in cirkelvormige vlucht.
Europees werk uit de jaren 1925-1935, in de stijl van Charles Catteau en de fabriek Boch Frères Keramis (La Louvière, België).
Deze twee vazen zijn qua vorm, decoratie en afmetingen precies hetzelfde.
Het gestileerde, naturalistische reliëfdecor illustreert perfect de verfijnde, geometrische Art Deco-esthetiek.
Vaas nr. 1: uitstekende staat, origineel regelmatig gebarsten emaille, geen scheuren of restauraties.
• Vaas nr. 2: zeer goede staat, kleine schok van 8 mm in de hals, weinig
zichtbaar, zonder esthetische of structurele impact, zie foto's.
Houd er rekening mee dat er zich enkele kalkresten binnenin bevinden.
Slijtage en kleine natuurlijke vlekken door de leeftijd.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    1x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 8 okt '25
    Advertentienummer: a1518831200