Beschrijving

Een grote Fidrio Wave schaal in wit en glashelder, met de hand gemaakt in Nederland tussen 2000 en 2010, met dik glas en een tijdloos modern ontwerp dat vakmanschap onderstreept.



De Fidrio collectie bestaat uit mondgeblazen glaswerk. Alle Wave vazen worden één voor één traditioneel(!) in houten mallen geblazen. Er komt dus echt vakmanschap bij kijken. Hierdoor is niet één Wave Opal vaas hetzelfde.

De Wave Opal vazen zijn gemaakt van extra dik glas. Het tijdloze design
Het geheel is in prima vintage staat.
Foto's maken deel uit van de omschrijving.
Dit artikel wordt zorgvuldig verpakt en verzonden


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    14x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 21 nov '25
    Advertentienummer: a1520299942