Beschrijving
Antiek glasvaas in opalijn glas met wit en goud accentueringen, met handgeschilderde Griekse rand. Perfecte staat van conservering, eind 1800, afkomstig uit mijn uitgebreide collectie antieke glazen die ik in ongeveer 40 jaar verzameld heb door heel Europa. De omtrek bij het breedste deel is 63 cm. Een object met een indrukwekkende uitstraling en grote verfijning. Nooit gebruikt, in perfecte staat. Geschat productiejaar rond 1890, afkomstig van de glasfabrieken van een bekende Franse adellijke familie. Verzending met traceerbare post wereldwijd. Professioneel verpakt om het lot te beschermen.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te bieden...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
9x bekeken
0x bewaard
Sinds 19 dec '25
Advertentienummer: a1521169375
Populaire zoektermen
uranium glasglas in lood raamhangermurano glasleerdam glaskristal*glas in lood raamhangerannagroen glasglas in lood vogelsAntiek | Glas en Kristalkristal karafglas in lood raamdecoratiecopier glasantiek glaswerkwalther glaskoga worldtraveller in Fietsen | Heren | Sportfietsen en Toerfietsennikon coolscan in Scannersrugzak frame in Tassen | Rugtassensiemens vriezer lade in Vriezers en Diepvrieskistenficus plant in Kamerplantenrover 2200 tc in Oldtimersshining fates in Verzamelkaartspellen | Pokémonjulio in Stoelenvan den hul kabel in Audiokabels en Televisiekabelstoyota corolla oltimer in Auto-accessoires