Beschrijving

Een ‘Pala’ vaas gemaakt bij Riihimäen Lasi Oy (Riihimaki glasfabriek), Finland en ontworpen door Helena Tynell in 1964. Dit is de allerkleinste uit de serie en de vaas meet h. 6.0 X b. 5.0 X d. 5.0 Cm, maat 1/6. In fraaie staat en ook de bovenkant is goed, waar dat nogal eens een probleem is bij dit persglas.

De Pala serie is in productie geweest tussen 1964 en 1976. Er zijn meerdere kleuren en maten en ze behoren tot de pirtti serie. Er zijn de bij dit glas gebruikelijke, zeer kleine gebruikssporen aan de randen, maar het geheel ziet er fraai uit en geheel helder.

Bieden vanaf € 12,50 (ex. verzenden = minimumprijs). Geen afdingvoorstellen, prijsopgaven etc via de mail, ‚wat wil je er minimaal voor hebben?‘, maar graag alleen bieden bij de advertentie.

Ophalen mogelijk, of verzenden via dhl of postnl. (Kosten koper). Geen mp-betaalverzoeken beschikbaar, maar veilig betalen kan via overschrijving, betaalverzoek bank of met een Tikkie of bij ophalen.

Pslg wtt kat
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Haarlem
89x bekeken
2x bewaard
Sinds 14 jul '25
Advertentienummer: m2288893178