Beschrijving

7 Brutalistische Spiegelau glazen met bullicante textuur en gestileerde figuren – Scandinavische stijl – Jaren ’70


Prachtige set van 7 brutalistische glazen van het Duitse merk Spiegelau, gekenmerkt door een bullicante textuur en versierd met gestileerde figuren. Deze glazen, vermoedelijk uit de jaren ’70, stralen de Scandinavische stijl uit en zijn een aanwinst voor elke designliefhebber.

De glazen hebben een stevige voet met een zeer korte steel en zijn gemaakt van geperst textuurglas of kristal, waardoor ze een robuuste en duurzame uitstraling hebben.
Hoewel deze glazen vaak ten onrechte worden toegeschreven aan de Finse ontwerpster Nanny Still, heeft zij nooit voor Spiegelau ontworpen.

Afmetingen ca
96 mm hoog
80 mm Ø diameter
Conditie: In perfecte staat! Geen chips, haarlijntjes of andere gebreken.


Dit item zal met zorg worden verpakt en verzonden.


Kijk ook bij onze andere advertenties voor meer bijzondere objecten of kijk op onze website aajeedesign.

Uw biedingen graag via “bieden” op Marktplaats. Uw bod is altijd EXCLUSIEF de verzendkosten. Uiteraard kunnen wij dit object verzenden echter uitsluitend op kosten en risico van koper.


Verzending
Wij verzenden altijd met PostNL
€6,95 standaard maar wel track & trace code
€8,90 aangetekend en met track & trace code

Uiteraard is het mogelijk om uw zending te combineren met andere aankopen. Wij kunnen tot 10 kilo versturen voor €6,95
Als u aankopen wilt “opsparen” om gecombineerd te verzenden is dat in overleg mogelijk.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Tilburg
30x bekeken
2x bewaard
Sinds 20 sep '25
Advertentienummer: m2313373080