Gert-Jan Veenstra ( 1957 ) - Spakenburg€ 110,00
Albert-Ernest Carrier-Belleuse (1824-1887) - sculptuur,
11sinds 4 jul. '25, 05:04
€ 1,00
Beschrijving
Een heerlijk vergulde bronzen beeld van een staande dame die een boek leest, met een totale hoogte van 25,5 cm en een gewicht van 1717 g. Ondertekend door A. Carrier-Belleuse onderaan, en opnieuw getiteld en geciteerd op het plaatje dat aan de sokkel is bevestigd, "Grand Prix du Salon". Geschatte leeftijd: circa 1870.
Algemeen zeer goed. Kleine slijtage in overeenstemming met de leeftijd.
Deze partij wordt zorgvuldig verpakt en per aangetekende en verzekerde zending verzonden.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1515559838
Populaire zoektermen
makkum aardewerkworkumer aardewerkflora keramiek goudabodemvondsten aardewerkmobach keramiekAntiek | Keramiek en Aardewerkvelsen aardewerkmobach aardewerkmakkumer aardewerkkeramiek huisjesolifant keramiekaardewerk workumkerfsnee aardewerkfries aardewerkscsi adapter in Vintage Computersdoetinchem laptop in Windows Laptopsikea bureau in Kasten | Ladekastenacryl bad in Badkamer | Complete badkamersnijmegen brommer in Brommers | Tuning en Stylinggrote winkler prins atlas in Atlassen en Landkaartenboek 1984 george orwell in Literatuurlego ijssalon in Speelgoed | Duplo en Legolaptop in Speelgoed | Educatief en Creatiefwij leren engels tiptoi in Speelgoed | Educatief en Creatief