Bitossi Rimini Blue vaas Aldo LondiBieden
Jaan Mobach
Bieden
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 8,00
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
13610sinds 27 apr. '25, 13:14
Beschrijving
Deze aardewerk vaas van de hand van Jaan Mobach is gemaakt in de vorm van een liggende steen (Boulder vase; pebble vaas). Productie in de jaren zestig in Utrecht bij aardewerkfabriek Mobach. De solifeur vaas heeft de typerende gespikkelde donkerbruin en lichtbruin glazuur. Aan de onderkant volledig gesigneerd en een label. De vaas is 16 cm lang.
Jaan Mobach geboren 31 augustus 1933 in Utrecht overleden 16 maart 2003 was een Nederlands keramist en beeldhouwer. Hij was lid van Nederlandse Vakgroep Keramisten (NVK).
Jaan Mobach geboren 31 augustus 1933 in Utrecht overleden 16 maart 2003 was een Nederlands keramist en beeldhouwer. Hij was lid van Nederlandse Vakgroep Keramisten (NVK).
Advertentienummer: m2261929382
Populaire zoektermen
purmerend in Antiek | Keramiek en Aardewerkhannie mein keramiekzenith aardewerkfranse aardewerkkatwijk aardewerkgrote aardewerk kruikgrote vaas keramiekmobach in Keramiek en Aardewerkwaarde mobach keramiekKeramiek en Aardewerk in Antiek en Kunstbodemvondsten in Keramiek en Aardewerkkeulse pot in Keramiek en Aardewerklampetstel in Keramiek en Aardewerkmakkumer aardewerk in Keramiek en Aardewerkvan der horn voortentopgezette kuikensdewalt set in Boormachinesbromfiets wielen in Fietsen en Brommershay dots in Kussenshonda legend in Auto-onderdelenvoorbumper bmw x1 f48blauwe suede rokladder afstand in Ladders en Trappenschilderij 19e eeuw in Klassiek