Mooi elegant, vintage vaasje van Hubert Bequet Quaregnon

160sinds 27 mei. '25, 17:13
Bieden
Ophalen of Verzenden
Thuisbezorgd via PostNL voor € 6,95
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
Deel via
of

Beschrijving

Mooi elegant, vintage vaasje van Hubert Bequet Quaregnon

Zeer mooie, elegante en vintage met de hand geschilderde vaasje. van Hubert Bequet Quaregnon. Handgeschilderd in België.

Foto's zijn onderdeel van de omschrijvingOphalen is geen probleem.Wij pakken het met uiterste zorg in en verzenden het met track & trace code.

In 1926 begon de jonge Hubert Bequet zijn carrière aan de Faïencerie de Wasmuël. In 1934 richtte hij zijn eigen aardewerkfabriek op in Quaregnon. De aardewerkfabriek Hubert Bequet had een wervelende ontwikkeling om in 1963 het hoogtepunt van zijn succes te bereiken met de bezetting van meer dan honderdvijftig arbeiders!
De aardewerkfabriek en haar directeur begonnen toen problemen te krijgen divers. Ze is in 1978 overgenomen door JEMA Maastricht. Tot slot, het Hubert Artistiek Aardewerk Bequet sloot zijn deuren in december 1982.
Maar Hubert Beuet bleef op kleine schaal verder produceren van aardewerk in zijn atelier "La Faïencerie du Borinage" tot april 1985.
Advertentienummer: m2272697276