Beschrijving


Antieke Petrus Regout Maastricht Visvorm / Puddingvorm

Prachtige, authentieke aardewerk visvorm van de bekende fabrikant Petrus Regout & Co Maastricht. Dit exemplaar is uitgevoerd in een warme crème/geel-tint en is aan de onderzijde duidelijk gemerkt met het klassieke stempel en "Made in Holland".
De vorm is zeer gedetailleerd met schubben en vinnen. Ideaal voor gebruik in de keuken (pudding of paté) of als decoratief object aan de wand in een landelijk interieur.

Specificaties:
Merk: Petrus Regout & Co MaastrichtMateriaal: Geglazuurd aardewerkFormaat: 25 x 15,5 x 6,5 cmConditie: In zeer goede vintage staatVraagprijs: € 22,50

Kijk ook bij mijn andere advertenties! Ik verkoop meerdere vintage design items en woonaccessoires in deze prijsklasse. Bij aankoop van meerdere items kunnen we een mooie bundelprijs maken.

Petrus Regout, Maastrichts aardewerk, antiek, vintage, puddingvorm, visvorm, keukendecoratie, Sphinx, verzamelitem, brocante, landelijke keuken.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Haarlem
100x bekeken
1x bewaard
Sinds 1 mar '26
Advertentienummer: m2372303164