Beschrijving

Deze teak snijplankenset van Trip Trap uit Denemarken uit 2000–2010 staat op een standaard en biedt tijdloze Deense vormgeving met dagelijks nut.



Een zeldzaam set met 6 fijne snijplanken gemaakt van teak, van Deense Trip Trap, opgericht in 1976.
De snijplanken staan op een standaard.

Niet meer in productie.

Perfect voor de fijn dinertafel, maar ook voor dagelijks gebruik. Klassiek en elegant voor elk modern huis.

Trip Trap (nu Skagerak) is een Deense fabrikant en retailer van meubels, interieurs en andere klassieke en wereldberoemde accessoires.
De producten zijn meestal gemaakt van hout.

Trip Trap bedrijf werd opgericht in 1976/1977 en heeft tegenwoordig zijn hoofdvestiging in Aalborg. De eerste Trip Trap-winkel opende in 1992 in Skagen. 31 okt. 2017
De oprichter van Trip Trap, Ib Møller, is in oktober 2024 op 86-jarige leeftijd overleden.

Zal zorgvuldig worden verpakt met track en trace-nummer.

Zeer goede staat


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    33x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 16 okt '25
    Advertentienummer: a1519119827