Beschrijving



Showa Enamel Sign 'Sanba Fiets'

Dit is een emaille bord voor Sanba Bicycles, gebruikt tijdens de Showaperiode. Het ontwerp, met heldere gele letters tegen een donkerblauwe achtergrond, is een typisch kleurenschema dat bedoeld is om de aandacht van mensen op straat te trekken. Bovendien is er bovenaan een rood paardlogo te zien, dat de betrouwbaarheid en kracht van het merk symboliseert.

Sanba Bicycles was een algemeen bekende binnenlandse fietsenfabrikant, van vóór de oorlog tot na de oorlog, en zoals de naam al aangeeft, wekte het merk de indruk van 'de kracht van drie paarden'. Tijdens de Showaperiode, toen auto's nog niet wijdverspreid waren, waren fietsen een essentieel vervoermiddel voor de gewone mensen, of het nu ging om woon-werkverkeer, school of boodschappen doen, en duurzaamheid en stabiliteit waren van het grootste belang. Sanba Bicycles stond bekend als 'duurzaam en lang meegaan', en was populair bij een breed publiek, van landelijke tot stedelijke gebieden. Hun borden werden tentoongesteld in fietsenwinkels door het hele land.


Grootte
120x21cm

Voorwaarde
Goede vintage staat.

Hoewel het tekenen van gebruik vertoont, blijven de letters en ontwerpen duidelijk zichtbaar.

Controleer alstublieft de foto's.

Alle belastingen met betrekking tot internationale verzending zijn voor rekening van de koper.
Onlangs is er een toenemend aantal gevallen waarbij items naar Japan worden teruggestuurd vanwege het niet betalen van belastingen zoals invoerrechten en belasting over de toegevoegde waarde bij ontvangst.
Het betalen van belastingen is de verantwoordelijkheid van de koper, dus zorg er alstublieft voor dat u ze betaalt.

Af en toe kunnen douane of het bezorgbedrijf in uw land contact met u opnemen voor de douaneafhandeling via telefoon of e-mail. Zorg ervoor dat u beschikbaar bent om te reageren. Als u dat niet doet, kan het pakket naar mij worden teruggestuurd, waardoor extra verzendkosten voor herzending ontstaan.
Uw medewerking wordt zeer gewaardeerd.



Ik zal het artikel stevig verpakken, maar er kunnen gevallen zijn waarin het bij de douane opnieuw wordt verpakt of beschadigd raakt bij aankomst door een fout van het verzendbedrijf.
Als dit gebeurt, neem dan onmiddellijk contact met mij op.
Stuur me alstublieft snel een foto van het artikel zodra het aankomt en een foto van de beschadiging aan het artikel.
We zullen afhankelijk van de situatie restituties bieden.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Advertentienummer: a1517373816130sinds 3 sep. '25, 14:05