Beschrijving

Metaal reclamebord van Niemeyer Tabak - Javaanse Jongens, ontworpen door Paul Maessen, origineel/officieel, afkomstig uit Nederland, uit 1980-1990, in goede staat en gebruikt met kleine tekenen van ouderdom en vlekjes; afmetingen 600 × 400 × 5 mm.



Reeds uit het hedendaagse straatbeeld verdwenen...

Reclameborden met deze twee jongemannen uit de Gordel van Smaragd. Zoals Multatuli Nederlands-Indië noemde.

Javaanse Jongens is een bekend shagmerk dat op de markt wordt gebracht door Koninklijke Theodorus Niemeyer BV. Het merk en de uitstraling romantiseren het leven in de voormalige kolonie van Nederland.

Kenmerkend is tenslotte de illustratie van twee rokende Javaanse jongens, van oorsprong een gravure van kunstenaar Paul Maessen uit 1832.

Enteng betekent licht (van gewicht).

Indonesië is nog altijd een belangrijke producent van tabak. Toch zit er geen Indonesische tabak in Javaanse Jongens. Iedere shag is een mengsel van allerlei tabakssoorten uit verschillende windstreken om de juiste smaaksensatie te bereiken.

Wordt zorgvuldig verpakt en veilig verzonden.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    22x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 24 jan '26
    Advertentienummer: a1522058825