Beschrijving

Uit Marokko afkomstige ronde opbergdoos met een fossielmonster van ammonieten en orthoceras, biedt tastbaar inzicht in de oceaan geschiedenis.



Doos met ammonieten- en ortocerasfossielen
Deze ronde doos met deksel is gemaakt van materiaal dat rijk is aan fossiele sedimenten, en deze doos is een levend bewijs van de oude wereld.
De steen die werd gebruikt, de matrix voor deze versteende sedimenten, bevat een verscheidenheid aan fossiele vondsten, waaronder ammonieten, orthoceras en kleine schelpen. Ammonieten, verwanten van de uitgestorven moderne inktvissen, octopussen en nautilussen, waren opmerkelijke wezens die de oceanen van de aarde eeuwenlang domineerden. Hun uitsterven aan het einde van het Krijtperiode, ongeveer zestig miljoen jaar geleden, markeerde het einde van een lange en fascinerende geologische tijdperk.
Dit versteende doosje is perfect om waardevolle objecten in te bewaren of gewoon om je ruimte te decoreren met een uniek en fascinerend stuk uit onze geologische geschiedenis.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    7x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 16 sep '25
    Advertentienummer: a1518077722