Beschrijving

Deze Swarovski jaarlijkse editie uit 2002 Isadora is gemaakt in helder kristal uit Oostenrijk met een blauw kristallen jurk en beweegbare armbanden, inclusief doos en certificaat.



Swarovski jaarstuk isadora.

Deze jaarlijkse editie uit 2002, ''Isadora'' is het eerste jaarstuk van de zesde SCS trilogie die ''Magie van de Dans'' werd genoemd.

Deze trilogie was de eerste keer dat de ontwerpen waren geproduceerd om echte mensen te vertegenwoordigen, in dit geval de danseres Isadora Duncan.

Isadora is gemaakt in helder kristal en haar jurk is gemaakt van blauw kristal. Zij heeft beweegbare armbanden om haar polsen.



Systeemnummer:7400/200/000
Ontwerper:Adi Stocker
Afmeting (LxBxH):0.0 x 11.0 x 20.0 cm
Jaar in collectie:2002
Jaar uit collectie:2002

Met doos omdoos en certificaat.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 6 okt '25
    Advertentienummer: a1518766291