Beschrijving

Frans oorsprong glazen vaas met vergulde messing details in de Napoléon III antieke stijl, circa 1850–1870, 43 cm hoog en 16 cm breed/diep, in redelijke staat met gelijmde breuk aan het dekselglas, een breuk aan het voetglas en een ontbrekende gekleurde bollen bovenop het deksel.



Zeer mooie grote bedekte vaas in glas en verguld messing. Deksel met een gekleurde bal, prachtig messing houtsnijwerk. Oud geslepen glas, met lichte reliëf, en kleine insluitsels op sommige plaatsen. Zeer zeldzaam model uit de periode van Napoleon III (1850-1870).

Hoogte van 43 cm

Goede staat gezien de leeftijd, maar een breuk vastgelijmd aan het glas van het deksel, een breuk in het glas van de voet en een gekleurde bal ontbreekt boven het deksel. De foto's maken deel uit van de beschrijving.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 14 nov '25
    Advertentienummer: a1520082644