Beschrijving

Hermès zwarte leren sieradendoos met bordeaux velvet interieur, messing hardware en Hermès-Paris handtekening uit de jaren zestig, goed bewaard.



Hermès, zeldzaam sieradendoosje, in zwart leren doosje, binnenkant met vakje bekleed met bordeauxrood fluweel, elementen en drukknop in brons, gesigneerd, circa 1960/70.

Handtekening: "Hermès-Paris."

Conditie: Goede staat uit die tijd, enkele gebruikssporen op het leer en het brons, de messingdrukker werkt perfect, een sleutel wordt meegeleverd, de sluiting en opening van de doos werken perfect met de sleutel, een plateau met verschillende vakken om uw sieraden neer te leggen en een dubbele bodem van bordeauxfluweel, ook een bordeauxfluwelen tapijt meegeleverd, uitzonderlijk en zeer zeldzaam oud verzamelmodel.

Elk voorwerp is van die tijd en kan sporen van slijtage door de tijd vertonen.

Een perfect vintage cadeau om te geven of jezelf te geven voor de feestdagen!!!


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    21x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 21 nov '25
    Advertentienummer: a1520273538