Beschrijving

Duitse middecennium Käfiglampe met metalen kooi en een glasbol van 20 cm met bubbels, en een E27 fitting, ideaal voor industriële interieurs of buitenverlichting.



Het gaat om vintage buitenwandlampen in industriële stijl uit de jaren 50/60, gekenmerkt door hun kaderontwerp met een glaskogel. Dit soort lampen werd vaak gebruikt voor bunkers, fabrieken of schepen.

Oorspronkelijk ontworpen als robuuste verlichting voor de buitenruimte of industriële omgevingen, worden ze tegenwoordig vaak gebruikt voor terrassen, binnenplaatsen of als interieurdecoratie in de loftstijl.

Er bevindt zich een beschermend metalen raster (kooi) om een bolvormige glazen afdekking.

Die glazen bollen hebben een diameter van 20 cm en bevatten kleine bubbels die in het glas zijn verwerkt.
Die blazen, Bubbles, hebben licht verschillende groottes.

Die lampen hebben een E27 fitting.

Totale hoogte 50 cm, totale diepte 30 cm en breedte met kooi 25 cm.

Die lampen vertonen zichtbare gebruikssporen en weersinvloeden op metaal en verf, wat hun vintage karakter benadrukt.
Ze zijn slechts oppervlakkig gereinigd en hebben nog wat aandacht nodig.

Deze afbeeldingen maken een groot deel uit van de beschrijving.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    4x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 22 nov '25
    Advertentienummer: a1520346535