Beschrijving

Unisex resin sleutelhanger in de vorm van een chocolade reep met het merk SCHAAL, gemaakt in Frankrijk in de jaren 60, weegt 11 g en vertoont gebruikssporen.



Vreemde sleutelhanger van hars in de vorm van een chocolaatje “SCHAAL”

Schaal, een Frans chocoladebedrijf. Het bedrijf, opgericht in 1871 in Straatsburg, produceert hoogwaardige pralines voor ambachtslieden en gerenommeerde merken.
Het bedrijf beheert ook 'Les Secrets du Chocolat by Schaal', een complex dat een winkel, een museum en een restaurant gewijd aan chocolade omvat.

De privécollectie


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    0x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 3 feb '26
    Advertentienummer: a1522389350