Beschrijving

Eiken vintage dressoir uit 1960-1970, België, met één linker deur en drie rechterladen, Louis Quinze/Queen Anne-stijl, afsluitbaar, afmetingen 76×74×36 cm, in goede staat met lichte ouderdomskleuren en vlekjes.

  • Titel:
  • Commode - Eik - Louis Quinze-stijl kastje
  • Geschatte waarde:
  • €1
  • Belangrijk:
  • Winnende biedingen zijn exclusief 9% koperbescherming + €3

    Kavel beschrijving
    Dit eikenhouten vintage dressoir uit de jaren 70 is gemaakt in België en heeft sierlijk snijwerk en karakteristieke Louis Quinze-stijl pootjes.Informatie over dit meubelstukStijl en Materiaal: Het meubel is uitgevoerd in eikenhout en is bekend onder de stijlen Queen Ann of Louis Quinze.Ontwerpkenmerken: De kast beschikt over één deurtje aan de linkerzijde en drie lades aan de rechterzijde, alle voorzien van sierlijke handgrepen.Marktwaarde: Vergelijkbare vintage dressoirs in goede staat worden vaak aangeboden voor prijzen tussen de €125 en €300.


    Hét online veilinghuis voor jou!

    Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


    Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    6x bekeken
    1x bewaard
    Sinds 4 jul '26
    Advertentienummer: a1528246774