RadioLink Niet op schaal - Modelvliegtuig - RadioLink A560€ 1,00
Alessi - Arets, Denton Corker, Rashid, Nouvel, Alsop,
€ 7,00
70sinds 17 mei. '25, 13:09
Beschrijving
Ervaar de top van elegantie met de il Caffè / thee lepelset, een collectie van 8 uniek ontworpen espresso / thee lepels, vervaardigd door bekende ontwerpers voor Alessi Italië. Deze prachtige set belichaamt de geest van Alessi's "droomfabriek", waar creativiteit geen grenzen kent en elk ontwerp de conventionele normen tart. Geïntroduceerd in 2000 als onderdeel van de Paesaggio Casalingo-lijn, zijn deze lepels gemaakt van prachtig spiegelgepolijst roestvrij staal 18/10, wat zowel duurzaamheid als een tijdloze glans garandeert.
Ontworpen door acht beroemde architecten en ontwerpers - Wiel Arets, Denton Corker Marshall, Hani Rashid, Jean Nouvel, William Alsop, Doriana en Massimiliano Fuksas, Toyo Ito en David Chipperfield - elke lepel in deze set toont een kenmerkende stijl die de unieke visie van de ontwerper weerspiegelt. Van minimalistisch en modern tot speels en verfijnd, de diverse ontwerpen brengen een vleugje kunstzinnigheid en innovatie in uw koffie-ervaring.
Perfect om je drinkrituelen te verhogen, is de il Caffè / thee lepeltjesset meer dan alleen een verzameling bestek; het is een feest van design en creativiteit. Of je nu een kenner bent van koffie en thee of een liefhebber van verfijnd design, deze set zal een vleugje verfijning en flair toevoegen aan je dagelijkse routine.
Deze koffie-/theelepels zijn als nieuw en ongebruikt. geleverd met originele verpakking en handleidingen.
Over Alessi:
Alessi, een gerenommeerd Italiaans designmerk opgericht in 1921 Giovanni Alessi, is een symbool geworden van baanbrekend design en innovatief vakmanschap, met name in het postmodernisme en hedendaagse design, evenals enkele Bauhaus-objecten. In de loop der decennia heeft het samengewerkt met iconische ontwerpers zoals Alessandro Mendini, Aldo Rossi, Achille Castiglioni, Ettore Sottsass (een oprichter van de Memphis-groep), Michael Graves, Marcel Wanders, Richard Sapper, Zaha Hadid, de gebroeders Bouroullec, Tom Kovac, Ron Arad en Gio Ponti. Deze samenwerkingen hebben Alessi's reputatie gevestigd voor het creëren van tijdloze, functionele stukken die ook als kunstwerken kunnen dienen. Het meest gevierde ontwerp is Philippe Starck's Juicy Salif citruspers, die bijna het merksymbool van Alessi werd in de hoofden van designliefhebbers. Dit maakt Alessi een merk met een grote impact en een rijke combinatie met fundamenteel design-DNA. Onlangs zorgde een samenwerking met het creatieve bureau van Virgil Abloh voor een frisse, moderne gevoeligheid in de aanbiedingen van Alessi.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513990981
Populaire zoektermen
klokje in Kunst | Designobjectenkay bojesen aap in Kunst | Designobjectenbmf kandelaar in Kunst | Designobjectenjacqueline schafer in Kunst | Designobjectenglas in lood kunstkaws in Designobjectenbearbrick in DesignobjectenDesignobjecten in Antiek en Kunstborek sipek in Designobjectenkeramiek in Designobjectenleerdam glas in Designobjectenalessi in Designobjectenbeelden in Designobjectenglas in Designobjectenrotan kast witvivafloorsderbi brommer in Overige merkengaynor mindenheadset in Xboxgates cdx 122tzonder motor in H0bandenklem in Doe-het-zelf en Verbouwminiatuur truckpaddestoel krukjes