Maritieme objecten - Brons€ 225,00
Fratelli Reguitti - Dressboy - Hout, Messing - originele lak
€ 1,00
20sinds 23 mei. '25, 05:00
Beschrijving
Verfijnde en functionele modelliftstand uit het midden van de eeuw, ontworpen door Ico Parisi voor Fratelli Reguitti, afgewerkt in een strakke witte lak. Dit iconische stuk combineert minimalistisch design met praktische elegantie en beschikt over een sculpturale frame dat een hanger voor jassen of overhemden bevat, een broekstang en een kleine schaal voor accessoires zoals manchetknopen, horloges of sleutels.
Een perfecte mix van vorm en functie, deze kleedkast weerspiegelt Parisi's verfijnde ontwerpstijl en het uitzonderlijke vakmanschap van Fratelli Reguitti. Ideaal voor slaapkamers, kleedkamers of chique entrees, biedt het een tijdloze uitstraling voor zowel vintage als moderne interieurs.
Een echt verzamelobject en een symbool van Italiaans design uit de jaren 1950–1960.
Afmetingen: Hoogte 105 cm, Breedte 46 cm, Diepte 28 cm.
Verzending mogelijk met traceer- en tracéfunctie – zorgvuldig verpakt, of afhalen in Den Haag.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1514110001
Populaire zoektermen
klokje in Kunst | Designobjectenkay bojesen aap in Kunst | Designobjectenbmf kandelaar in Kunst | Designobjectenjacqueline schafer in Kunst | Designobjectenglas in lood kunstkaws in Designobjectenbearbrick in Designobjectendressboy antiekDesignobjecten in Antiek en Kunstfratelli fanciullacciborek sipek in Designobjectenkeramiek in Designobjectenleerdam glas in Designobjectenbeelden in Designobjectenthomas trend withonda x adv 750 in Hondapapier scheppenkruiden malerglazen wijnkastnemo museumaardrijkskunde en didactiekschroefset seat ibiza 6jpaige toon in Boekengersemi in Paardrijkleding