Pop Mart - Pop Pop Mart Labubu The Monsters Have a Seat€ 130,00
Andenne - Beeldje - Sint Donatus - Biscuit porselein
€ 150,00
10sinds 30 apr. '25, 14:24
Beschrijving
Dit prachtige polychrome beeldje van Sint Donatus is vervaardigd uit fijn porselein uit Andenne, dat bekend staat om zijn delicate afwerking en meesterlijke details. Het toont Donatus als een Romeinse soldaat, gekleed in een korte tuniek met een goudkleurige riem en een rijk gedrapeerde rode mantel. In zijn rechterhand houdt hij een palmtak, het symbool van martelaarschap. Zijn linkerarm is opgeheven in een gebaar van zegen of bescherming. De sokkel van het beeld draagt het opschrift "St. Donat".
Sint Donatus was een Romeinse soldaat en martelaar die vooral in Duitsland, België en Frankrijk werd vereerd. Hij word gezien als beschermer tegen brand, hagel, bliksem en onweer.
In goede staat met lichte gebruikssporen passend bij de leeftijd. Merk op dat het onderste stukje van de palmtak ontbreekt. Bekijk aub goed de foto's, ze zijn deel van de beschrijving.
Professioneel verpakt, verzonden met track & trace.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513197662
Populaire zoektermen
kukri in Kunst | Niet-Westerse kunstwakizashi in Kunst | Niet-Westerse kunstasmat schild in Kunst | Niet-Westerse kunstPorselein in Antiek en Kunstbiscuit porseleinkeris in Niet-Westerse kunstafrikaanse maskers in Niet-Westerse kunstwajangpoppen in Niet-Westerse kunstwajangpop in Niet-Westerse kunstkrissen in Niet-Westerse kunstwajang pop in Niet-Westerse kunstAntiek en Kunstlimoges porselein in Porseleinchinees porselein in Porseleinneff in Magnetronssuzuki 1250 bandit 2009general electric koelkastplaymobil 4497betongaas in Schuttingencanadian loungestoelaanstekers antiek in Antiek en Kunstfacelift koplamp c klasselabel berg in Bankstelleneiken bank in Antiek en Kunst