Beschrijving





Beeldje van keramiek van de fabriek LENCI uit Turijn (Italië), dat een biddende Madonna voorstelt. Het is een werk van Luigi Comazzi.
Signature Lenci – Torino – Italië onder de basis, evenals het originele label met het modelnummer 501.

Periode: 1930-1950

Het beeldje verkeert in goede staat. Let op enkele krasjes op de vingers en de aureool, graag goed de foto's bekijken die deel uitmaken van de beschrijving.

Verzending zorgvuldig en veilig.


Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    ...
    Bezorgt in heel Nederland
    6x bekeken
    0x bewaard
    Sinds 22 nov '25
    Advertentienummer: a1520344915