Themacollectie - 10.000 Speldjes uit de periode 1960-1970€ 81,00
Karl Lagasse (1981) - ARTDOLLAR 23 - No reserve
€ 1,00
00sinds 6 mei. '25, 13:01
Beschrijving
Uitzonderlijk werk van de kunstenaar KARL LAGASSE - (33 exemplaren in de wereld).
Origineel werk op plaquette, gesigneerd door de kunstenaar Karl Lagasse.
polychroom
Wordt verkocht zonder frame.
Origineel werk van Karl Lagasse & kunstenaarscertificaat.
Naam van het werk: ArtDollar 23
Jaar: 02/2024
Fysieke werkafmetingen: 45 x 30 cm
Materiaal: Plexiglas bedrukking (Polychroom)
** Gelimiteerde oplage van slechts 33 exemplaren wereldwijd **
Let op, dit is geen sculptuur, dit is een foto in plexiglas met polychrome print.
Let op - Het plexiglas schilderij wordt geleverd met een prachtige houten lijst, ingelijst uit Frankrijk (Drôme).
Werk van grote waarde.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden door DHL Express Frankrijk.
DHL-bezorginformatie:
Vanaf nu ontvangt u al onze internationale zendingen en binnenlandse expreszendingen uitsluitend via DHL Express, onze nieuwe logistieke partner.
De werken komen via DHL vanuit onze Showroom in Austin, VS Texas, naar onze Franse logistiek in de Drôme, die de import en douaneafhandeling regelt en ze vervolgens individueel zonder beperkingen terugstuurt naar onze verzamelaars. De transportkosten dekken alle kosten vanaf het vertrek uit onze Showroom in Austin, VS, tot aan uw woning.
G roepverzendingen: We bieden een nieuwe groepsverzendservice aan.
- Vanaf 4 werken per pakket ontvangt u gratis een Storehouse-lithografie + certificaat (waarde € 2000) in uw pakket ter compensatie van de verzendkosten.
BELANGRIJK: Accepteer NOOIT een beschadigd pakket zonder het eerst te openen en de inhoud te controleren.
Indien het kunstwerk beschadigd is, dient u de levering te weigeren en de reden hiervoor op de leveringsbon te vermelden (zorg ervoor dat u de problemen aangeeft, zoals gebroken, bekrast, beschadigd of verbogen).
Als alleen de verpakking beschadigd is en de inhoud in goede staat is, kunt u het pakket accepteren.
Indien de verpakking en inhoud beschadigd zijn, dient u het pakket pertinent te weigeren.
Indien u het pakket accepteert zonder bij levering uw aankoop te controleren, kunnen wij geen aanspraak meer maken op schadevergoeding of vervanging.
Herroepingsrecht:
Dank u voor het lezen van de volgende informatie voordat u biedt en koopt.
Met betrekking tot uw herroepingsrecht verstrekken wij onze pakketten via DHL express, een kostbare maar betrouwbare levering voor onze kunstwerken. In het geval dat u een herroepingsverzoek indient, zijn de DHL-kosten voor uw rekening en moeten ze worden betaald aan de logistiek Frankrijk SL26.
U blijft verantwoordelijk voor de niet-referteerbare verzendkosten per DHL express.
Alleen de prijs van het kunstwerk zal worden terugbetaald, bedankt om goed na te denken voordat we uw pakket verzenden om onnodige kosten te voorkomen. bedankt voor uw begrip.
Artiest KARL LAGASSE
Karl Lagasse, geboren op 4 april 1981 in Parijs, is een Franse kunstenaar. Hij is de maker van de sculptuur One Dollar en de trofee van de 43e editie van het Amerikaanse filmfestival van Deauville.
Artistieke loopbaan
De carrière van Karl Lagasse begint in 1996 met de verkoop van zijn eerste werk in Antwerpen, hij is dan 15 jaar oud.
En enkele jaren later, in 2003, bereidt hij zijn eerste tentoonstelling voor in Parijs, waar hij zijn werken tentoonstelt die collage en schilderkunst combineren, zoals Yvaral Vasarely[4], de zoon van de Hongaarse beeldhouwer Victor Vasarely, hem tijdens hun ontmoeting in 1998 had gesuggereerd.
Hij begon in 2004 met beeldhouwen en vond inspiratie door Het Witte Nacht [Welke?]. Vervolgens begon hij zijn stijl te zoeken en startte de serie 'Gebouwen', 'totem'-werken samengesteld uit verschillende materialen. In hetzelfde jaar verliet hij Parijs om zich in Normandië te vestigen.
En 2006 wijdt Isy Brachot (een beroemde Brusselse galerie) een expositie aan hem. Eén schilderij wordt niet verkocht. Karl Lagasse biedt het toen aan een liefhebber aan die niet in staat was het te kopen.
In 2008 keert hij terug naar Parijs om tentoon te stellen in de Espace Pierre Cardin. Schilderijen, beeldhouwwerken en foto's worden gepresenteerd. Er wordt ook een film vertoond over de totstandkoming van de werken.
2009, het jaar waarin een van de meest emblematische werken van de kunstenaar werd gecreëerd, de One Dollar[7]. Een werk dat voortkomt uit zijn bewondering voor de Verenigde Staten, maar ook symboliseert wat mogelijk is met slechts één dollar; "Kunst maken met 1$".
En 2010 wordt hij gekozen om de gemeente Deauville (Normandië) te vertegenwoordigen tijdens het wereldkampioenschap paardensport "Horsemania" dat plaatsvindt in Lexington (Verenigde Staten), een stad die is verbonden met de Normandische badplaats, waarvoor hij een beeldhouwwerk maakt.
Na de 'One Dollar', wiens succes internationaal is, presenteert hij een ander werk dat ook iconisch zal worden, de 'Cryptogram One'. Het publiek ontdekt het op de Art Monaco-beurs in 2011.
Om de 65e verjaardag van het Filmfestival van Cannes in 2012 te vieren, maakt hij een 'Building' van 2,80 m bij 60 cm breed in cement, hout, glas en foto's in samenwerking met Corbis en stelt deze tentoon in de Carlton Cinema Club. De artiesten die aanwezig zijn op het festival worden uitgenodigd om het werk te ondertekenen en er een bericht op achter te laten. Dit doen onder andere José Garcia, Michel Hazanvisius, Bérénice Bejo, Gad Elmaleh maar ook Cuba Gooding Jr., Tim Roth, Matthew McConaughey en Zac Efron.
Volgende: https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Karl_Lagasse
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513442563
Populaire zoektermen
erik zwezerijnen in Kunst | Schilderijen | Modernauto kunstModern in Antiek en Kunstmoderne schilderijen in Modernklibansky in Modernherman brood schilderijen in Modernanton heyboer in Moderngrote schilderijenkunst in Moderndonkersloot in Modernjan sierhuis in Modernoude schilderijen in Klassiekschilderijen klassiek in Klassiekoude schilderijen in Antiek en Kunstboogluifel caravanbmw f10 dakdragerssterckeman 430baby bjorn draagzak synergylemax bergblokhut schuttingansichtkaarten ossendrecht in Verzamelenkobalt blauw vaas in Antiek en Kunstkaptafel rotterdam in Kaptafelssmeden in Doe-het-zelf en Verbouw