Sleutelhanger (500)€ 20,00
Christo (1935-2020) & Jeanne-Claude (1962-2009) - The Pont
€ 200,00
00sinds 13 mei. '25, 13:06
Beschrijving
Zeldzaam Christo en Jeanne-Claude - «De Pont Neuf Gewikkeld - Parijs, 1975-85»
r
Handgeschreven kunstkaart, samen met een stuk van de originele zijden stof die werd gebruikt om de Pont Neuf te wikkelen.
r
In een professioneel frame achter glas.
r
Aan de notaris is het Taschen-boek van Jacob Baal-Teshuva gekoppeld, dat dit kunstwerk ook beschrijft.
r
Raam: 21 x 31 cm
Artcard : 10,5 x 15,5 cm
Stof: 3 x 3 cm
Boek : 96 bladzijden
r
Op 22 september 1985 voltooide een groep van 300 professionele arbeiders het tijdelijke kunstwerk The Pont Neuf Wrapped. Ze hadden 41.800 vierkante meter (450.000 vierkante voet) geweven polyamide stof uitgerold, zijdeachtig van uiterlijk en goudkleurig zandsteen van kleur.
r
Allemaal in heel goede staat.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513733570
Populaire zoektermen
erik zwezerijnen in Kunst | Schilderijen | Modernauto kunstModern in Antiek en Kunstmoderne schilderijen in Modernklibansky in Modernherman brood schilderijen in Modernanton heyboer in Moderngrote schilderijendame jeanne fleskunst in Moderndonkersloot in Modernjan sierhuis in Modernoude schilderijen in Klassiekschilderijen klassiek in Klassiekgelblaster in Actiespeelgoedinkt navulset aldibmw uitleesapparatuurbuffelhoorn decoratieblikken keukentje in Antiek en Kunststelling in Ladders en Trappenbruidskist indiahoog in Stacaravansalfa giulia sprintlaurel en hardy houten