Jacqueline Bozon (1966) - Making Choices - Diptiek

€ 10,00
30sinds 14 mei. '25, 17:18
Deel via
of

Beschrijving



Jacqueline Bozon , Making choices (2 luik), Gemengde techniek, origineel, 200 x 100 cm
Jacqueline Bozon wordt geïnspireerd door verscheidene culturen en mensen die ze ziet en ontmoet in de wereld. Tijdens haar reizen raakt ze enorm geïnspireerd door verschillende culturen en door haar levenservaringen krijgt ze een bijzondere kijk op het leven die ze in haar doeken laat terugkomen. Haar werken zijn een nieuwe generatie sporen, levenslijnen en emoties.
Haar visie op het leven wordt weerspiegeld in haar werk in een kleurrijke combinatie van lijnen die je in een avontuur brengt. Haar techniek is even mysterieus als perfect; veel geschilderde lagen gescheiden door zorgvuldig aangebrachte kunsthars. Dit geeft een bijzonder ruimtelijk beeld.
“De kunst is om te zien zonder te denken en niet denken dat je ziet”.



Hét online veilinghuis voor jou!

Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.


Waarom Catawiki?
  • Lage veilingkosten
  • Al onze objecten zijn gecontroleerd door onze 240+ experts
  • 24/7 meebieden in onze app

    Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
  • Advertentienummer: a1513815545