Kast - Eik - oude massieve kast€ 5,00
Karel Appel (1921-2006) - Paysage/Visage
€ 370,00
141sinds 16 mei. '25, 13:50
Beschrijving
Geweldig stuk van Karel Appel.
Attached is a signed letter from Jaski Gallery. Edition 88/175
Karel Appel was een van de belangrijke figuren van de naoorlogse CoBrA-beweging (1948-1951). Zijn werk wordt gezien als representatief voor de idealen van deze groep schilders, die hun weerstand tegen traditioneel schilderen met zijn regels en taboes uitdrukten in hun werk. Tijdens zijn CoBrA-periode schilderde Appel mythische dieren en fantasiefiguren. Na 1951 werd zijn schilderstijl steeds intensiever, totdat lijn en kleurvlak versmelten tot één onstuimige, expressieve massa verf.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 65.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Biedingen zijn alleen geldig via de website van Catawiki.
Website
klik hier om mee te biedenAdvertentienummer: a1513969355
Populaire zoektermen
erik zwezerijnen in Kunst | Schilderijen | Modernauto kunstkarel appel kopenModern in Antiek en Kunstmoderne schilderijen in Modernkarel appel schilderij kopenklibansky in Modernherman brood schilderijen in Modernanton heyboer in Moderngrote schilderijenkunst in Moderndonkersloot in Modernjan sierhuis in Modernkarel koknike dunk low goldenrodtm racingschaap te koop in Dieren en Toebehorennike air huarachedone by deer serviestwee vorstinnen en een vorstbelstaff leren jasgloria drukspuit in Tuin en Terrasfaber castell pittbaksteen zwart in Metselstenen