Schilderij van een Uil met mixed media. € 60,00
Walvis moeder met kind handgeschilderd
€ 125,00
Ophalen of Verzenden
Verzenden voor € 14,50
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
70sinds 18 mei. '25, 16:14
Beschrijving
Een gevoel van liefde. Samen in het water. Geschilderd met een inspiratie naar Aboriginal Art. Het schilderij is een echte blikvanger en is 60x80 cm groot en geschilderd met acrylverf op een canvas schilderdoek. Natuurlijk is het schilderij gesigneerd, maar niet ingelijst. Je kunt het zo ophangen, want de zijkanten zijn ook mee geschilderd.
Als kunstenares schilder ik graag de natuur. Het gevoel. Dat je door iets wordt geraakt. Het gevoel van liefde raakt je.
Als kunstenares schilder ik graag de natuur. Het gevoel. Dat je door iets wordt geraakt. Het gevoel van liefde raakt je.
Advertentienummer: m2269505402
Populaire zoektermen
erik zwezerijnen in Kunst | Schilderijen | Modernauto kunstModern in Antiek en Kunstmoderne schilderijen in Modernklibansky in Modernherman brood schilderijen in Modernanton heyboer in Moderngrote schilderijenschilderij moeder en kindkunst in Moderndonkersloot in Modernjan sierhuis in Modernoude schilderijen in Klassiekschilderijen klassiek in Klassiektopstangvia vai sneakerscarthago m linercentral park houtskoolbarbecue dexter ø52cm zwartmeubelplaat witelho xxldouglas motorkate spade portemonneehoverboard een wielzara ketting