Kenmerken

Conditie
Nieuw
Resolutie
40
Merk
Optische zoom
Geen optische zoom

Beschrijving

Uitgerust met de X-Trans™ CMOS 5 HR en X-Processor 5 voor het leveren van beelden in hoge kwaliteit en met hoge prestaties.

De X100VI is uitgerust met een backside-illuminated X-Trans™ CMOS 5 HR
beeldsensor die voorzien is van 40,2 Megapixels. De sensor heeft een indrukwekkende opbouw van de pixels, waardoor deze meer licht kan ‘vangen’ ten opzichte van voorgaande modellen uit de X100 Serie.

Als laagste natuurlijke ISO-waarde kan nu standaard gekozen worden voor ISO 125. Een instelling die in het voorgaande model enkel beschikbaar was als ‘uitgebreide optie’.

In combinatie met het 23mm F2.0 objectief in de X100VI is geschikt om te kunnen worden gebruikt met sensoren van een uitzonderlijk hoge resolutie. Daarmee levert de X100VI, scherpe beelden met een uitzonderlijk hoog detailniveau.

De X100VI is voorzien van in totaal 20 verschillende modi voor Filmsimulatie, inclusief de nieuwe “REALA ACE” optie. De “REALA ACE” modus biedt een 4 getrouwe kleurreproductie en hoge-contrast tonaliteit. Daarmee is deze filmsimulatie geschikt voor een groot scala aan onderwerpen en situaties.

De camera beschikt verder over een indrukwekkend autofocus algoritme voor het betrouwbaar verkrijgen van scherpte op bewegende onderwerpen en tijdens het maken van continu-opnames. Dit algoritme zorgt ervoor dat er een zeer nauwkeurige voorspelling kan worden gemaakt op basis van afstand en waar het onderwerp zich op welk moment binnen het beeldkader zal bevinden. De X100VI is ook uitgerust met onderwerpdetectie AF, zoals we die al kennen in camera’s die al beschikken over de X-Processor 5 beeldverwerkingsprocessor. Hierdoor is de camera in staat om een breed scala aan onderwerpen nauwkeurig te volgen. Dit systeem is gebaseerd op deep-learning AI-technologie en herkent dieren, vogels, auto's, motoren, fietsen, vliegtuigen, treinen, insecten en drones.

Voor het detecteren van insecten moet de onderwerpdetectie-modus op "Vogel" worden ingesteld en voor drones op "Vliegtuig".

Verbeterde prestaties om de mogelijkheden voor het maken van opnames verder uit te breiden.

De X100VI is de eerste camera in de X100 Serie die beschikt over een 5-assige, in-body beeldstabilisatiefunctie met onderdrukking van bewegingsonscherpte tot 6,0 stops. Dit nieuw ontwikkelde systeem zorgt voor een lichte toename in gewicht en grootte. Het design is gelijk gebleven in vergelijking met eerdere modellen uit de X100 Serie. Ondanks de toevoeging van ingebouwde
beeldstabilisatie is het gelukt om de behuizing zeer klein en compact te houden, zodat de camera nog steeds eenvoudig mee te nemen is.

De "Advanced Hybrid Viewfinder" stelt de gebruiker in staat vrij te schakelen tussen de optische zoeker (OVF), de elektronische zoeker (EVF) en de elektronische rangefinder zoeker (ERF). De rangefinder stijl die zo kenmerkend is voor de 100 Serie (waarbij de zoeker aan de linkerzijde van de camera is geplaatst), is
behouden gebleven.

De EVF is uitgerust met een hoge resolutie OLED-paneel met 3,69 miljoen punten, wat de kijkervaring versterkt, waardoor het lijkt alsof je door een optische zoeker kijkt.

De "Electronic Range Finder" (ERF) functie laat tegelijkertijd een kleine EVF (elektronisch beeld) zien op de OVF (optische zoeker), waardoor de fotograaf het 5 onderwerp in de OVF kan vastleggen. De kleine EVF kan het gebied waarop scherp wordt gesteld vergroot weergeven, waardoor de mogelijkheden van de zoeker toenemen. De ERF-functie is zeer handig voor snapshots en het fotograferen van alledaagse dingen.

Voor het eerst in de X100 Serie is de X100VI in staat om tot 6.2K/30P filmopnames te maken. De camera is ook uitgerust met een tracking AF-functie tijdens filmopnames. Hierdoor kan er met deze camera ook hoogwaardige content wordengemaakt.

De X100VI ondersteunt verder Frame.io Camera to Cloud. Hiervoor zijn geen extra accessoires nodig. De camera stelt gebruikers in staat draadloos te verbinden met een actieve internetverbinding. Aanmelden bij Frame.io gaat automatisch, waarna foto’s en video’s direct na de opnames kunnen worden geüpload. Zo kan het workflowproces van opname tot finale bewerking aanzienlijk worden versneld.

Baanbrekend en stijlvol ontwerp.
Net als bij het voorgaande (X100V) model, wordt aluminium gebruikt voor de bovenplaat en andere delen van de X100VI body. Het aluminium wordt geperst en bewerkt om scherpe randen te voorkomen. Het oppervlak wordt verder fijn gestraald voor een gladde textuur. Bovendien wordt geanodiseerd aluminium gebruikt op het oppervlak om een hoogwaardige uitstraling te bieden.

Het ultradunne kantelbare LCD-scherm van de X100VI kan volledig vlak worden opgeborgen. Dit ontwerp is overgenomen van de X100V. Het stijlvolle, geïntegreerde ontwerp van de behuizing maakt een verscheidenheid aan opnamestijlen mogelijk. Van hoge tot lage hoeken. De snelle en eenvoudige bediening van het touchscreen van de X100VI maken het bedienen van de camera functioneel en prettig.

De vorm van de grip is nauwkeurig getest om precies het juiste gevoel te geven. De positie van de knoppen aan de achterzijde van de X100VI zijn verplaatst naar een positie die het makkelijker maakt om de camera te bedienen met de rechterhand. Hierdoor is het nu nog comfortabeler om te fotograferen terwijl door de zoeker wordt gekeken.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Staphorst
473x bekeken
8x bewaard
Sinds 27 jun '25
Advertentienummer: m2283281249