Kenmerken

Conditie
Gebruikt
Resolutie
16
Optische zoom
Geen optische zoom

Beschrijving

GM5 full spectrum €470, de bruine camera op de foto.
Bij de conversie van de camera is het standaard filter voor de sensor vervangen voor helder glas. De camera kan zo met gewone sluitertijden IR foto's maken. Dit werkt alleen met de electronische sluiter. Daardoor werkt de losse flitser niet.
met IR filter 950nm, IR fader 550nm-750nm. Met het 46mm IR/UV cut filter maak je 'gewone' foto's.
Bij de foto's zit er een met rode lucht, dit is 550nm. 750 is het hoger contrast en donkerder lucht, 950 maakt het contrast nog groter en de lucht zwart. De bloemfoto's zijn steeds een 'gewone' en een UV foto. Hiervoor heb ik een UV en een IR zaklampje, die zal ik erbij leveren. Online zijn veel voorbeelden te vinden wat er kan met full spectrum en infrarood fotografie.
Inclusief:pancake lenzen met 46mm filter ring: Olympus 9mm en 7artisans 18mm. Dit omdat infrarood erg mooi werkt met groothoeken.
met doos, riem, alle batterijen en USB lader met % weergave


in andere advertenties:
Lumix 35-100mm zilver, zgan. met zonnekap, nieuw €330, nu €170
SGimage 35mm f1,2! zgan. met doos, nieuw €85, nu €50

Na slechte ervaring met Kopersbescherming, betaling via bankoverschrijving met qr code en verzending met PostNL of dhl. Of ophalen natuurlijk
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Olst
621x bekeken
16x bewaard
Sinds 1 sep '25
Advertentienummer: m2306281523