Kenmerken

Conditie
Nieuw
Diameter
80 tot 200 mm
Eigenschappen
Met statief
Handelsnaam fabrikant
A
Postadres fabrikant
A
E-mailadres fabrikant
A

Beschrijving

Professionele reflectortelescoop: Ont gedetailleerde kraters van de maan, de ring van de Saturnus in de mooiste sternsels met 114 mm geglazuurde objecten van de telescoop. We zijn van harte welkom bij sterrenk vergetelijk.

Twee oculairs en zoeker: Het meegeleverde oculair K10 voor 40-voudige en K25 voor 16-voudige verge venzijdige mogelijkden voor groothoek- en detailweergave. De 5x24-zoeker met de kruisdraden ondersteunt snelle en nauwkeurige richtbepaling.

Versel-baar statief: De verselbare toestand van de rostevris is zeer comfortabel (120, 75 cm) met een stabiele vloer en een comfortabele vloer met een mooie basis. Deze telescoop is uitgerust met een opener vak voor tijdelijk niet-gebruikte oculairs.

Draagt inbegrepen: De chtgewicht behuizing van aluminium en robuuste roestvrijstalen compact in de Oxford-draagtas, zodat uw astronomie kan worden gemaakt voor spontane sterrenhemel.

Telescoop: 86L x 86B x 145H cm. Lange lengte van optische bus: 47 cm. In hoogte verstelbaar stat: 120 cm, 75 cm. Eenvoudige montage vereist.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amsterdam
96x bekeken
1x bewaard
Sinds 26 jun '26
Advertentienummer: m2414451189