Beschrijving
Kavel beschrijving
De Sony SEQ-D707 is een digitale grafische equalizer die onderdeel uitmaakte van de hoogwaardige Sony LBT-D707 componentenset uit 1992. Hij beschikt over 10 vooraf ingestelde equalizercurves en 5 vrij programmeerbare gebruikersinstellingen, zodat het geluid volledig naar eigen smaak kan worden aangepast. Daarnaast biedt de SEQ-D707 een spectrum analyzer, de mogelijkheid om de gekozen equalizerinstellingen mee op te nemen op cassette en 3 digitale surround-/delay-effecten voor een ruimtelijkere weergave.
Met een signaal-ruisverhouding van meer dan 90 dB levert de SEQ-D707 een nette audioprestatie en vormt hij een karakteristiek onderdeel van Sony's begin jaren '90 midi-hifi systemen.
LET OP: Heeft geen 5din/RCA in- en uitgangen!
Wordt met beleid ingepakt. Ophalen op afspraak bij ODND in Alkmaar, NL.
Hét online veilinghuis voor jou!
Catawiki is het meest bezochte online platform in Europa voor bijzondere objecten geselecteerd door experts, en biedt wekelijks meer dan 75.000 objecten aan voor de veiling. Het is onze missie om onze klanten een spannende en probleemloze ervaring te bieden bij het kopen en verkopen van bijzondere, moeilijk te vinden objecten.
Waarom Catawiki?
Ga nu naar de website van Catawiki om mee te bieden op dit item
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Bezorgt in heel Nederland
31x bekeken
0x bewaard
Sinds 18 aug. '26
Advertentienummer: a1529855457
Populaire zoektermen
hema radiograetz radiodementie radioradio cd speleraccu makita radiovintage +radionordmende radiophilips ampli radiovintage radiovintage radiomakita radionordmende radiomakita radio dmr112fm radiocamel poster in Merken en Reclamevoorwerpenikea schapenvacht in Woonaccessoires | Plaids en Woondekenskaarten sting carre in tickets-en-kaartjesvogelverschrikker in Feestartikelendobberman pup in Honden | Bulldogs, Pinschers en Molossersbasf spoelen in Bandrecordersplaymobil huis vintage in Speelgoed | Playmobilrofra in Woonaccessoires | Spiegelsluca lifestyle in Bloembakken en Plantenbakkenkruiser met boegschroef in Motorboten en Motorjachten