Ook voor de tweedehands Samsung UE32T5300AW maak je bij HelloTV de beste keuze.
Samsung UE32T5300AW 32 inch Full HD Smart TV
Beschrijving
Twee keer zoveel helderheid
Full HD-resolutie
Een razendsnelle gebruikservaring
Smart Hub & One Remote Control
Ongelooflijke details
HDR
Levensechte kleuren waarin je helemaal opgaat
PurColor
Verbeterde details voor een helder beeld
Ultra Clean View
Scènes komen tot leven
Contrast Enhancer
Stijlvol design voor jouw woonruimte
Slank
Compatibel met Apple AirPlay 2
AirPlay 2
SpecificatiesBeelddiagonaal: 32 inch / 81 cm Merk: Samsung Scherpte: Full HD (1080p) Backlight: Edge Lit Type TV: LED Eigenschappen: Smart TV
Heb je interesse?
Wil je dit product komen bekijken? Kom dan langs in onze winkel in Nijmegen.
Verzending is helaas niet mogelijk.
HelloTV Nijmegen
Molenstraat 76
6511 HH Nijmegen
Bel ons: 088 435 5565
nijmegen-tweedehands@hellotv.nl
7 dagen per week geopend
Benieuwd naar ons volledige actuele aanbod tweedehands tv's en audioproducten?
Over HelloTV
Deze producten zijn bij HelloTV ingeruild, waarna deze grondig zijn schoongemaakt en getest.
Waarom je ook voor een tweedehands tv bij HelloTV de juiste keuze maakt:
- 1 jaar garantie
- Volledig getest, schoongemaakt en klaar voor gebruik
- Met afstandsbediening en stroomkabel
- Ruime tweedehands voorraad in 7 winkels
- Klantbeoordeling van 9,5/10
Beschrijving
Twee keer zoveel helderheid
Full HD-resolutie
Smart Hub & One Remote Control
Ongelooflijke details
HDR
PurColor
Ultra Clean View
Scènes komen tot leven
Contrast Enhancer
Slank
Compatibel met Apple AirPlay 2
AirPlay 2
Specificaties
Heb je interesse?
HelloTV Nijmegen
Molenstraat 76
6511 HH Nijmegen
Bel ons: 088 435 5565
7 dagen per week geopend
Over HelloTV
- 1 jaar garantie
- Klantbeoordeling van 9,5/10
Website
www.hellotv.nl...
Nijmegen
156x bekeken
4x bewaard
Sinds 19 feb '26
Advertentienummer: a1522948763
Populaire zoektermen
Televisiesgebruikte tvsmart tvgratis tvgratis tv ophalenbang olufsen tvdefecte tv65 inch tvsamsung tv reparatie55 inch tvtv met videorecordertvtv zender kastjetv reparatietekno tanktrailer in Modelauto's | 1:50tuinfrees diesel in Gereedschap | Freesmachinesradio onderdelen in Militaria | Tweede Wereldoorloghitachi ds12dvf3 in Gereedschap | Boormachinesrovatti pomp in Agrarisch | Werktuigenliliput in Modeltreinen | H0agent orange in Stripboekenpvc garage tegels in Tegelsblauw in Antiek | Klokkensalontafel 120 x 120 in Tafels | Salontafels