Ook voor de tweedehands Samsung QE32LS03BBU maak je bij HelloTV de beste keuze.
Samsung QE32LS03BBU - 32 inch 4K UHD Smart Tv
Beschrijving
Optimaal beeld zonder weerkaatsingen
Matte Display
Ontworpen als minimalistische fotolijst
Modern frameontwerp
Stem af op je eigen stijl
Gepersonaliseerde Frame
Als The Frame uitstaat, worden de kunstwerken getoond
Art Mode
Maak van The Frame een echt schilderij als je geen TV kijkt en geniet van prachtige meesterwerken.
Verstelbare standaard
Gewone standaard
Als een echte lijst aan de muur
Slim Fit Wall Mount
Transformeer je woonkamer tot galerie met wereldberoemde kunstwerken
Art Store
Omlijst je favoriete momenten
My Photo
Jouw kunst op jouw manier
Mat Canvas
Voelt het licht aan voor optimale helderheid
Helderheidsensor
Zie de wereld in QLED-beeldkwaliteit
100% kleurvolume met Quantum Dot
Eenvoudige contentnavigatie
Smart Hub
Synchrone weergave met je mobiele apparaat
Mobile Mirroring
Gemakkelijker bedienen, groenere toekomst
SolarCell Remote
Virtueel geluid dat de actie volgt
Object Tracking Sound Lite (OTS Lite)
TV en soundbar in perfecte harmonie
Q-Symphony
Specificaties
  • Beelddiagonaal: 32 inch / 81 cm
  • Merk: Samsung
  • Scherpte: Full HD (1080p)
  • Backlight: Edge Lit
  • Type TV: QLED
  • Aantal HDMI poorten: 2
  • Eigenschappen: Smart TV
  • Heb je interesse?
    Wil je dit product komen bekijken? Kom dan langs in onze winkel in Groningen.
    Verzending is helaas niet mogelijk.
    HelloTV Groningen
    Roskildeweg 15
    9723 MA Groningen