Garagebox/opslagruimte/werkruimte te huur in Nijmegen€ 135,00
Beschrijving
Boxcomplex Brunssum is gunstig gelegen op bedrijventerrein Haefland Rode Beek. Het park bestaat uit totaal 130 boxen in grootte variërend van 15 m² tot 42 m².
Het complex is voorzien van alle benodigde voorzieningen zoals een toegangspoort, toiletten, camerasysteem en brievenbussen. Omdat alle boxen een eigen adres met huisnummer hebben is het mogelijk de boxen te gebruiken als vestigingsadres van uw bedrijf. De bestemming ter plaatse is bedrijvigheid met milieucategorie 2 t/m 4.1.
De beschikbare boxen moeten nog gebouwd worden.
- Zeer centrale locatie
- Milieucategorie t/m 4.1
- Verschillende formaten
- Garageboxen vanaf € 16.270
Wilt u een garagebox kopen voor eigen gebruik of als beleggingsobject? Bezoek onze website en neem contact op!
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
4.815x bekeken
41x bewaard
Sinds 16 mei. '24
Advertentienummer: a1501741813
Populaire zoektermen
garagebox te koopgaragebox te huurgaragebox te koopgaragebox rotterdamgaragebox groningengaragebox utrechtgaragebox tilburggaragebox nijmegengaragebox te koop den boschgaragebox leeuwardengaragebox haarlemgaragebox te koop eindhovenopslagruimte te koopgaragebox te huur den boschgeit knuffel in Speelgoed | Knuffels en Plucheantieke kerstboom in Kerstjan janssen transalpine in Fietsen | Heren | Sportfietsen en Toerfietsendonald duck jaargang 2008 in Strips | Comicsadori krabpaal in Katten-accessoiresmeubels tandarts in Stoelenmcgregor dekbed in Slaapkamer | Beddengoedhond werkendam in Honden | Herdershonden en Veedrijverslosse lego stenen technic in Speelgoed | Duplo en Legosimba toys in Poppen