Varta 12N5.5A-3B kopen | 12V motoraccu voor motorfietsen en scooters
Op zoek naar een betrouwbare 12V accu voor je motorfiets of scooter? De Varta 12N5.5A-3B (VARTA artikelnummer 506 012 004) is een conventionele 12V 5,5Ah Freshpack motoraccu met 58A koudstartstroom (CCA). De Freshpack-reeks staat bekend om betrouwbaar startvermogen onder alle omstandigheden. De accu wordt droog geleverd zodat je deze zelf kunt (laten) afvullen met accuzuur.
Toepassingen en compatibiliteit
De 12N5.5A-3B is een 12V motoraccu voor scooters (125cc-250cc), lichte tot middenklasse motorfietsen en quads. Met afmetingen van 103 x 90 x 114 mm (LxBxH), poolschema 0, bodembevestiging B0 past deze accu in accubakken voor het 12N5.5A-3B formaat. Controleer altijd de afmetingen, het poolschema, de bodembevestiging van je huidige accu voordat je bestelt. De code is JIS 12N5.5A-3B.
Afvullen en installatie
Deze accu wordt droog geleverd. Vul voor gebruik af met accuzuur (dichtheid 1,28 g/cm³), laat minimaal 30 minuten intrekken en laad volledig op met maximaal 0,6A. De rustspanning moet na minimaal 1 uur rust 12,4V of hoger zijn. Voor het opladen en onderhouden van deze accu raden wij de NOCO Genius 2 of de CTEK MXS 3.8 aan. Liever een gebruiksklare accu? Afgevulde loodzuuraccu's zijn in verband met lekkagerisico uitsluitend af te halen bij AccuTotaal.com.