Nieuwe achterkant voor Landcruiser BJ40 42

€ 475,00
Ophalen
Thuisbezorgd door Brenger vanaf € 42,-
706sinds 25 mei. '25, 17:15
Deel via
of

Kenmerken

Soort onderdeelSpatbord
AutomerkToyota
ConditieNieuw
Montage positieVoor, Achter

Beschrijving

Ben je van plan om de rotte achterkant van je late BJ40 of BJ42 te vervangen dan gaat dit je geweldig helpen.
Voor wagens van na 1978 met de dieseltank onder de auto hebben we deze set bestaande uit
de volledige zijflanken met wielkast en de vloerplaat, voorzien van de verstevigingsbalken en ophanging van de tank.
Dit zijn exacte kopieën van het originele plaatwerk uitgevoerd in uitstekend staal van de juiste dikte. Dit is voor de wagens die achteraan de ambulance deuren hebben maar dat is vrij eenvoudig aan te passen om de kleine deurtjes te kunnen plaatsen.
Het enige wat we voorlopig nog niet in stock hebben is de achterste balk, zowel de buitenste als de versteviging binnenin. Die verwachten we pas in Augustus.
Een zijpaneel met wielkast kost 475 € en de vloerplaat 750 €, inclusief BTW.
Ook quasi alle andere koetswerkonderdelen zoals, deuren, raamkaders, motorkappen, laadbak en cabine voor pickups, herstellingsstukken voor vloeren en deuren,enz....zijn in voorraad.

Kontakteer me voor meer info en prijzen.
Verzending mogelijk voor kleine onderdelen.
Afhalen in Bree, Belgie.
Advertentienummer: m2271961104