Kenmerken
Automerk
Volkswagen
Conditie
Nieuw
Kenteken
6-TKX-20
Beschrijving
Te koop: Volkswagen Golf 7 – 2.0 TDI DSG – 2014
Krachtige diesel | Luxe uitvoering | Goed onderhouden
Ben je op zoek naar een sportieve én comfortabele wagen? Dan is deze Volkswagen Golf 7 uit 2014 precies wat je nodig hebt!
Belangrijkste kenmerken:
2.0 TDI motor – krachtig en zuinig
Automaat (DSG) – schakelt soepel en snel
Mooie crème leren bekleding – luxe uitstraling en zitcomfort
Getinte ramen – extra privacy en stijlvolle look
4 zo goed als nieuw Michelin banden.
Goed onderhouden, rijdt als een zonnetje heerlijk op de snelweg
Voorzien van; airco, cruise controle, stoelverwarming,stuurknoppen,
Het betreft een originele Nederlandse auto met originele kilometerstand. Het is een taxi-auto. Indien je de boordcomputer en alle toebehoren erbij wilt, komt er €750 bovenop de prijs."
Meterkeuring recent gedaan.
Je kan gelijk beginnen met taxi rijden!
kortom een volle luxe origineel Nederlandse auto waar niks aan mankeert en top is onderhouden.
( De auto heeft een origineel 150pk sterke motor , De meeste hebben 125 pk)
Voor vragen neem gerust contact op.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Amsterdam
119x bekeken
0x bewaard
Sinds 25 okt '25
Advertentienummer: m2326309000
Populaire zoektermen
ls3 motorvr6 motor1.0 ecoboost motorv8 motork24 motorchevrolet 350 motortdi 1.9 motorblok1.2 puretech motorrs3 motor2 voor 12 penkever motormotor testbankv12 motorford pinto motoramg velgen 19 inch cla in Banden en Velgendethleffs camper 2000 in Caravansfiat 500 rijssen in Fiatwatertank pallet in Regentonnenblauwe laarzen maat 41 in Schoenenklederdracht kopjes in Antiek | Servies losvintage bh in Ondergoed en Lingeriefaller figuren in Modelbouw | Figuren en Diorama'smannen van de radio in Cd's | Overige Cd'sbmw f20 leer in Interieur en Bekleding