Kenmerken
Conditie
Gereviseerd
Automerk
Ford
Beschrijving
Beschrijving
Bij deze bieden wij u een reparatiedienst aan voor.
Ford ahu navigatie
Radio blijft soms aan staan en ook de lampjes op het bedieningspaneel blijven dan branden.
- Ford C-Max I vanaf 2003
- Ford Focus II vanaf 2004
- Ford Focus II facelift vanaf 2007
- Ford Galaxy II vanaf 2007
- Ford Kuga vanaf 2008
- Ford Mondeo MK 4 vanaf 2007
- Ford S-Max Vanaf 2007
- Ford Tourneo Vanaf 2007
- Ford Transit VI (V34) vanaf 2006
- Ford Transit Connect vanaf 2007
Meestal herstellen wij de module op de dag van binnen komst, en word de herstelde module teruggestuurd. Ook beschikt Aetech B.V. over een moderne werkplaats om diagnose aan de auto te doen en dé/ montage van de defecte component.
Aetech B.V. Lunteren heeft dankzij jarenlange ervaring in de auto elektronica een goede naam opgebouwd in de automotive wereld business to business.
Wij werken uitsluitend voor gekwalificeerde opdrachtgevers.
Aetech B.V.
Kauwenhoven 10
6741 PW Lunteren
tel 0318-463038 + (Whatsapp)
KVK: 57527059
Website
aetech.nl/...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Lunteren
770x bekeken
16x bewaard
Sinds 21 apr '23
Advertentienummer: a1479094715
Populaire zoektermen
sloop auto2e hands autoford escort mk2Overige Auto-onderdelenkanta autoloop of sloop autogolf mk1 onderdelengebruikte auto onderdelenford sloopauto tot 4000 euroford sierra xr4iw123 onderdelenauto onderdelenkever onderdelenh balk 140 in Metalenmast gaffel in Zeilen en Zeiltoebehorennaaimachine gebruikt lewenstein in Naaimachines en Toebehorenbk profiline in Keuken | Potten en Pannenvelg 4x114.3 in Banden en Velgenaubade bikini in Badmode en Zwemkledinggoudvis met kom in Vissen | Vijvervissengenerator magneet in Windwijzers en Windmolensharman kardon platenspeler in Versterkers en Receivershuishoudelijke hulp alphen den rijn in Huishoudelijke hulp