Kenmerken

Automerk
Citroën
Conditie
Gebruikt

Beschrijving

- Datum eerste toelating: 1991
- 4 cylinder platte diesel
- handgeschakelde 5-bak
- 2x het motorblok vervangen, naar schatting heeft het chassis zo'n 1000.000 kilometers gelopen. De teller werkt al tijden niet zo goed meer en staat nu op 950.000

Met pijn in het hart bied ik mijn Citroën CX Amulance te koop aan.

De afgelopen 7 jaar is ze een heel trouw vervoersmiddel geweest. In die tijd zijn de nodige reparaties uitgevoerd om haar rijdend en op de weg te houden. Helaas heb ik na de laatste APK-afkeur besloten de stekker eruit te trekken en niet verder voort te zetten.

De auto is op 29 mei afgekeurd voor de APK vanwege ernstige roestschade aan de dorpels. Om haar weer APK-waardig te krijgen is aanzienlijk laswerk nodig. Daarom bied ik haar aan als restauratieproject of sloopauto.

Mechanisch is de auto echter nog in werkende staat. Tot aan de APK-afkeur is ze in de laatste maand vrijwel dagelijks gebruikt. De motor loopt en rijdt goed en ook de hydrauliek werkt naar behoren.

Voor een CX-liefhebber met veel tijd, geduld èn laservaring is er een kans om haar te behouden. Is restauratie niet haalbaar, dan is de auto ook een interessante donor vanwege de vele bruikbare onderdelen.


Interesse of vragen?

Stuur gerust een bericht

Bellen of WhatsApp mag ook:

0627913317
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Groningen
526x bekeken
8x bewaard
Sinds 5 jul. '26
Advertentienummer: m2417274037