Merk & Model, uitvoering
Alfa romeo Spider, 2.2 JTS
Bouwjaar
2007
Kilometerstand
147.422 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld 6 versnellingen
Motorinhoud
2.2 liter
Vermogen
185 pk

Beschrijving

Te koop voor de volgende liefhebber!

Een prachtige Italiaanse Alfa Romeo Spider in de kleur van de liefde – een cabrio die niet alleen mooi is om te zien, maar vooral fantastisch is om in te rijden.

Deze Spider is altijd goed onderhouden en heeft recent een verse APK, waardoor hij volledig instapklaar is voor de zonnige dagen die eraan komen. De eerste lentekriebels zijn er al, en met deze auto kun je veel eerder open rijden dan mensen vaak denken. Dankzij het ingebouwde windscherm heb je geen last van tocht in je nek – iets waar veel andere cabrio’s wél mee kampen.

Het design is een kunstwerk op zich. Ontworpen door Pininfarina, bekend van talloze iconische Italiaanse sportwagens. De zwevende koplampen onder de motorkap, de karakteristieke monogrille met chroomaccenten en de brede, strakke achterkant geven deze Spider een tijdloze uitstraling. De achterlichten en de vier uitlaten verwijzen duidelijk naar de Alfa Brera, de coupévariant waarmee hij zijn krachtige look deelt.

Het volledig elektrische dak opent met één druk op de knop en maakt elke rit een beleving. Dit is een aanstaande klassieker die zijn waarde behoudt en nog vele mooie, veilige kilometers kan bieden – mét de zon op je gezicht.
Zekerheden van deze auto

APK tot 16 april 2027

Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen

...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Grou

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
330x bekeken
18x bewaard
Sinds 4 apr '26
Advertentienummer: m2384835535