Merk & Model, uitvoering
Lincoln Continental, 7.5 V8 Mark lV Coupé LPG WEGENB APK VRIJ
Bouwjaar
1973
Kilometerstand
13.097 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Motorinhoud
7.5 liter
Vermogen
212 pk

Beschrijving

Lincoln Continental 7.5 V8 Mark lV Coupé LPG WEGENB APK VRIJ


Lincoln Continental Mark IV Coupe 7.5 V8 Aut. 1973 LPG IZGST WHITE/Black interieur en vinyl dakje 
Wegenbelasting vrij en APK vrij ivm 52 jaar oud.

We mogen u deze prachtige slee van bijna 6 meter lang aanbieden, volgens ons destijds de langste coupé ooit, namelijk de Lincoln Continental Mark coupé uitvoering uit 1973 met een 7.5 V8  Automaat die werkelijk over de weg glijdt en dus heerlijk comfortabel rijdt.
Dit was destijds de Amerikaanse Rolls Roys die moest concurreren met Caddilac en werd dan ook voor zeker die tijd uitermate goed en solide afgewerkt.

De Lincoln is een echte eerlijke harde auto en is volgens ons voorzien van de nog originele lak, op de achterklep zitten wat kleine oneffenheden waaraan we dat onder andere goed denken te zien, en ook de fine line striping rondom de lincoln  lijkt de originele te zijn.
Het 7.5 V8 bigblock motorblok loopt op Lpg.
De Lpg tank in de kofferbak oogt als een vrij nieuwe.

Wat een geweldig gevoel geeft het als je met deze machtige Lincoln rijdt met het uitzicht over de mega lange motorkap en zit als een koning op de zacht zittende zeer comfortabele lederen stoel!
De Lincoln is daarnaast ook nog eens voorzien van een zeer mooie bescheiden V8 sound zonder overdreven te zijn puur zoals dat ook past bij de chique Continental.

Deze Lincoln is een harde auto in mooie Off White lak en een super combinatie met de zwarte details zoal o.a. het vinyl dakje, hier en daar vertoont de Lincoln uiteraard wat lichte gebruikerssporen maar niets wat de toch mooie frisse uitstraling in de weg staat.

Ook het zwart lederen originele interieur verkeert nog in bijzonder mooie staat en het dashboard is vrijwel ongeschonden, de dikke lederen bekleding was toen ook van topkwaliteit, er zitten dan ook geen enkele scheuren in de bekleding op een heel klein scheurtje in de instapwang aan de bestuurderskant.
Wat ook uitzonderlijk is, is dat de hemel er nog superstrak inzit en ook het dashboard vertoont geen scheuren of andere beschadigingen.
Alle elektrische opties zoals ramen, stoelverstelling etc werken nog.
Behalve het achterraampje rechts opent niet elektrisch en links een stukje. 
Verder werkt de blower met kachel prima.

De Lincoln is zeer voordelig te berijden omdat hij wegenbelasting vrij is en zeer goedkoop als Oldtimer te verzekeren, en dat gecombineerd met de goedkope LPG brandstof maakt dit de Lincoln zeer geschikt als Daily driver.

Klein minpuntje is dat het contactslot slijtage vertoont en er een systeempje gemaakt is om hem gewoon te kunnen starten, een nieuw contactslot zit er echter wel bij!

Voor een Lincoln uit 1973 van 52 jaar oud, die overigens volledig apk en wegenbelasting vrij is, betreft dit nog een zeer mooie solide Lincoln die ook ideaal ingezet kan worden al Daily driver!

Kortom,
bent u op zoek naar een eerlijke Amerikaanse slee die rijdt als een trein en meteen starten lopen en rijden wilt….
bent u bij deze Lincoln aan het juiste adres.

Om het verhaal niet te lang te maken verwijzen we u naar de foto’s en beter nog....
kom langs.

Inruil en financiering mogelijk 

Prijs
14.990 euro 

Kom deze prachtige Lincoln Continental Mark V bij ons bekijken,
De koffie staat ✔️ 

Mvg
Team Motorenenzo 

Tel.
0646368998
0615516645

Bij ons kunt u terecht voor de volgende merken en modellen:
AMC AMX
AMC Special Vehicles
AMG 
A45 AMG
Buick Grand National
Buick GS
Buick Riviera
Buick Skylark
Buick Wildcat
Chevrolet Camaro
Chevrolet Chevelle SS
Chevrolet Corvette
Chevrolet El Camino SS
Chevrolet Impala SS
Chevrolet Monte Carlo
Chevrolet Nova SS
Chrysler 300
Dodge Challenger
Dodge Charger
Dodge Coronet
Dodge Dart
Dodge Daytona
Dodge Super Bee
Ford Fairlane/Torino
Ford Galaxie
Ford Mustang Fastback
Ford Thunderbird
Mercury Comet/ Cyclone
Mercury Cougar
Oldsmobile 442
Oldsmobile Toronado
Plymouth Barracuda Cuda
Plymouth Duster
Plymouth GTX
Plymouth Road Runner
Plymouth Superbird
Pontiac Catalina 2+2
Pontiac Firebird
Pontiac Grand Prix
Pontiac GTO
1960 1961 1962 1963 1964 1965 1966 1967 1968 1969 1970 1971 1972 1973 1974 1975
USA classic oldtimer resto restomod restore restoration restored project musclecar black plate big block V8 automaat automatic speed mopar Hemi manual landrover range rover Mopar  Chevelle e43 amg e-klasse 43amg 63 amg e63 amg amg 53 amg 45 amg Mercedes 
Supersport sportauto amg performance 






















 

  • Kenteken: 35-YA-74
  • Merk: Lincoln
  • Model: Continental
  • Tellerstand: 13097 KM
  • Carrosserievorm: Terreinwagen
  • Aantal deuren: 2
  • Brandstofsoort: Benzine
  • Bouwjaar: 1973
  • Transmissie: Automaat
  • Kleur: wit
  • Kleurnaam: Off White
  • Bekleding: Leder
  • Motorinhoud: 7539 cc
  • Aantal cilinders: 8
  • Ledig gewicht: 2446 kg
  • BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
  • Motorrijtuigenbelasting: Vrijgesteld
  • Emissieklasse: Euro Euro 0




Inruil en financiering mogelijk

Zie voor meer aanbod topkwaliteit USA cars & motoren al onze advertenties.

Motoren Enzo B.V.
De Reest 54
8253 PW Dronten
0646368998
info@motorenenzo.nl

motorenenzo.nl/

We hebben echt ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Dronten

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage
1.065x bekeken
55x bewaard
Sinds 17 nov '25
Advertentienummer: m2335171796