Merk & Model, uitvoering
Nissan Qashqai, 1.6 2WD
Bouwjaar
2011
Kilometerstand
253.440 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld 5 versnellingen
Motorinhoud
1.6 liter
Vermogen
117 pk
Beschrijving
De auto is altijd goed onderhouden en er is netjes mee omgegaan. Ruime en fijne auto, ideaal voor gezin of dagelijks gebruik. Rijdt lekker en heeft een panoramadak.
Bij het schakelen naar de 2e versnelling maakt de versnellingsbak soms geluid, verder rijdt de auto nog hartstikke goed.
APK geldig tot 10 juni 2027.
Recent vervangen:
Remblokken
Banden
Accu
Startmotor
Koppeling
Bij het schakelen naar de 2e versnelling maakt de versnellingsbak soms geluid, verder rijdt de auto nog hartstikke goed.
APK geldig tot 10 juni 2027.
Recent vervangen:
Remblokken
Banden
Accu
Startmotor
Koppeling
Zekerheden van deze auto
APK tot 10 juni 2027
Auto voldoet aan veiligheids- en milieunormen
Toegang tot alle milieuzones
Voertuig geschikt voor alle milieu-/emissiezones
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
...
Almere
Kopen zonder zorgen?
100% onafhankelijk
Keuringsrapport met advies
Nu aanvragen is morgen in de buurt keuren
Een aankoopkeuring kan al vanaf €179.
Meer informatie541x bekeken
9x bewaard
Sinds 6 jun '26
Advertentienummer: m2407701570
Populaire zoektermen
Nissan qashqaiNissan 350zNissan skylineNissan micraNissan patrolNissan gt rNissan x trailNissan jukeNissan 370znissan 300zxNissanNissan pixonissan gtr r35Nissan qashqai automaatvalmet agrarisch in Agrarisch | Tractorencoca cola reclamebord in Merken en Reclamevoorwerpenla souris futuro retro in Snorfietsen en Snorscootersdoetinchem in Isolatie en Afdichtinginkijkscherm in Gaas en Draadaanrijbeveiliging in Kantoor en Winkelinrichting | Magazijn, Stelling en Opslagolympus e p2 in Fotocamera's Digitaalvolkswagen up radio in Volkswagenaudi a2 1.6 fsi in Besturingpaw patrol autostoel in Autostoeltjes