Simca ARIANE 4 MIRAMAS SUPER LUXE

€ 11.950,-
Bouwjaar
1962
KM stand
47.363 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Carrosserie
Overige
1506sinds 11 mei. '25, 14:50
Deel via
of
Merk & Model
Simca ARIANE 4 MIRAMAS SUPER LUXE
Bouwjaar
1962
KM stand
47.363 km
Brandstof
Benzine
Transmissie
Handgeschakeld
Motorinhoud
1.3 liter
Vermogen
68 pk
Basis
Merk & Model
Simca ARIANE 4 MIRAMAS SUPER LUXE
KM stand
47.363 km
Brandstof
Benzine
Bouwjaar
1962
Carrosserie
Overige carrosserieën
Transmissie
Handgeschakeld
Kenteken
JX-82-84
Bekleding
Kunstmatig leder
Kleur
Blauw
Interieur
Grijs
Aandrijving
Achterwiel
Motor
Motorinhoud
1.3 liter
Aantal cilinders
4
Vermogen
68 pk
Milieu
Brandstof
Benzine
Geschiedenis
Eigenaar sinds
24 juli 2019
Type laatste eigenaar
particulier
Afmetingen en gewicht
Wielbasis
2.69 m
Leeg gewicht
1.100 kg

Beschrijving

Transmissie: 4 versnellingen, Handgeschakeld
Kleur: Blauw
Aantal cilinders: 4
Interieurkleur: Lichtgrijs
Emissieklasse: Euro 0
Aantal sleutels: 2
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: geen

Deze schitterende Simca Ariane 4 hebben wij gekocht van de erfgenaam van de 1e Nederlandse eigenaar! Dus in 1962 nieuw geleverd in Nederland!

Gezien de staat waarin zij verkeert is dit een unicum, Nooit gerestaureerd, lang geleden eens voorzien van een nieuwe laklaag. Verder is alles origineel. Het interieur is eveneens origineel en na 62 jaar nog steeds in een uitmuntende staat. En uiteraard is zij volledig roestvrij. Vanaf nieuw is zij extreem getectyleerd. Het feit dat zij altijd binnen gestald is geweest alsmede het beperkte gebruik, hebben gezorgd voor de sublieme staat waarin zij nu nog steeds verkeert. Kortom, alles straalt originaliteit uit.

Dit model is in 1955 aanvankelijk als Ford Versailles geïntroduceerd. Gebouwd in de Franse Ford fabrieken in Poissy. Het is overduidelijk dat Ford USA grote invloed heeft gehad op het ontwerp van deze auto. Zoals de kleine achter vleugeltjes, het zeer ruime interieur met de brede voorbank, het Amerikaans aandoende dashboard etc. Aanvankelijk was zij uitgerust met een 2,4ltr V8. Later werd de Ariane (inmiddels overgenomen door Simca) aan de serie toegevoegd, voorzien van een 4-cilinder motor, die uiteraard veel voordeliger was dan de V8. Dit model werd dan ook, mede gezien de royale binnenruimte, een gewilde taxi in Frankrijk, met name in Parijs.

Deze auto is jarenlang onderdeel geweest van een privé collectie die vanwege ruimtegebruik deels wordt ingekrompen.

De prijs voor deze unieke auto is € 11.950.

Voitures De L'EST
Nijverheidsstraat 24
3133ER VLAARDINGEN
Tel: 0104604358
E-mail: delest@kpnmail.nl
Advertentienummer: m2267098475

Kopen zonder zorgen? Doe een aankoopkeuring!

100% onafhankelijkKeuringsrapport met adviesNu aanvragen is morgen in de buurt keuren

Aankoopkeuring vanaf €179. Boek via Marktplaats en krijg 10% korting

Meer informatie
Twee mensen bespreken de auto in een garage